Přihlašování do kurzů na školní rok 2024/2025

Nemůžete se dočkat dalšího protančeného roku anebo chcete začít tančit v Taneční škole InDance?

14. června 2024 v 18:00 spouštíme přihlašování na školní rok 2024/2025!

.

Do kurzů se budete moci přihlásit ZDE.


  • S radostí Vám v této souvislosti přinášíme VELKOU novinku. Pro hladké přihlášení a příjemnější uživatelské prostředí zavádíme nový informační systém, který výrazně zjednodušuje celý přihlašovací proces. Veškeré budoucí napojení na Váš klientský účet je propojeno přes email, který jste zadali v objednávce - nemusíte si tedy pamatovat své přihlašovací údaje.
  • Ze zkušenosti víme, že některé kurzy jsou vždy hned obsazené. Pokud tedy chcete mít své místo jisté, neváhejte s přihlášením!
  • V případě objednání více kurzů pro jednoho tanečníka je možné uplatnit slevu na kombinovaný kurz. Info o slevě získáte na vyžádání v kanceláři školy. O tuto slevu je potřeba písemně zažádat emailem na info@indance.cz.
  • Využijte výhod našeho Benefitního programu, díky kterému máte možnost za Vámi nově doporučené tanečníky (se závaznou objednávkou), získat jednorázovou slevu pro příští pololetí ve výši 300,- Kč. Slevy se sčítají. Stačí, aby doporučený tanečník zapsal Vaše jméno do poznámky v přihlášce do kurzu. Za již doporučené členy můžete uplatnit slevu z Benefitního programu po přihlášení do kurzu přes email info@indance.cz.

V případě dotazů se obracejte na kancelář InDance na tel. 602 121 000 nebo email info@indance.cz. Pokud si nejste jisti výběrem vhodného kurzu, můžete se zeptat i svého současného lektora.


Těšíme se na Vás v následujícím školním roce!

💛Vaše Taneční škola InDance💜