Taneční sál

Taneční sál Bolzanova je profesionálně vybavený taneční sál, který se nachází přímo v centru Prahy. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení, a je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Podlaha je pokryta nejlepším tanečním povrchem na světe - Harlequin. Sál má zrcadlovou stěnu ve tvaru L, která nabízí tanečníkovi možnost sledování dalšího rozměru jeho pohybů. V sále jsou k dispozici mobilní baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Zázemí tanečního sálu Bolzanova je zařízeno v moderním duchu a obklopuje tanečníky příjemnou atmosférou, nalezneme zde šatny, sociální zařízení i sprchy.

Rozměry sálu jsou 6 x 20 m.

SPOJENÍ

Metrem C stanice Hlavní nádraží (sál se nachází 1 minutu chůze od této zastávky).

Tramvají (5, 9, 15, 26 - zastávka Hlavní nádraží). Sál se nachází v těsné blízkosti této zastávky.

PRONÁJEM SÁLU

Pronájem tanečního sálu Bolzanova je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v tanečním sále Bolzanova) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

ROZVRH

Budova: Bolzanova Taneční studio

Bolzanova Taneční studio Bolzanova 1604/7, Praha 1

Taneční sál se nachází přímo na zastávce tramvaje Hlavní nádraží. Na této adrese je 1 taneční sál se zrcadly, baletizolem, kvalitní audio aparaturou (připojení CD, PC nebo MP3 přes mixážní pult), dále šatny, sprchy a toalety. Rodiče mohou čekat v přilehlé čekárně s posezením. Objekt není bezbariérový.

Všechny sály v této lokalitě jsou také k dispozici k pronájmu.

Kurzy: Bolzanova Taneční studio