Zlatý sál

Adresa:
Gercenova 1181/10
Praha 10 - Hostivař
102 00

Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Vrchní vrstvu této podlahy tvoří profesionální taneční povrch Grabolett Broadway. Stropy v tomto sále jsou vysoké 4,5 metru. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále je k dispozici audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Zlatý sál je součástí InDance centra Hostivař, nabízí tedy veškeré potřebné zázemí - šatny, sociální zařízení. Návštěvníci InDance centra zároveň můžou využívat služeb kavárny a dětského koutku.

Rozměry sálu jsou 12 x 7m.

SPOJENÍ

Autobusem 125, 154, 183 - zastávka Gercenova

Ze stanice metra A Skalka cca 8 minut.

Tramvají 22, 26 - zastávka Nádraží Hostivař.

ROZVRH

PRONÁJEM SÁLU

Pronájem Zlatého sálu je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí ve Zlatém tanečním sále) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu za užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

Budova: InDance centrum Hostivař

InDance centrum Hostivař Gercenova 1181/10, Praha 15

Taneční centrum Hostivař se nachází u autobusové zastávky Gercenova v budově bývalého OC Taškent. Na adrese jsou tři sály - Zlatý sál v přízemí a Oranžový a Bílý sál v prvním patře. Všechny sály jsou vybaveny zrcadly, baletizolem, kvalitní audio aparaturou (připojení PC nebo MP3 přes mixážní pult), šatnou, toaletami a v budově jsou k dispozici sprchy. Rodiče mohou čekat v šatně nebo v kavárně InKafé v přízemí budovy. Objekt není bezbariérový.

Všechny sály v této lokalitě jsou také k dispozici k pronájmu.

Kurzy: InDance centrum Hostivař

Předškolní Hostivař H (3 - 6 let)

Předškolní Hostivař D (5 - 6 let)

4. taneční třída Hostivař B (15 - 99 let)

3. taneční třída Hostivař A (12 - 14 let)

2. taneční třída Hostivař D (9 - 11 let)

2. taneční třída Hostivař B (9 - 11 let)

2. taneční třída Hostivař A (9 - 11 let)

1. taneční třída Hostivař C (6 - 8 let)

1. taneční třída Hostivař B (6 - 8 let)