Příměstské InDance tábory


Praha

Místo: InDance centrum Hostivař

Termíny: 8.–12. 7. 2024 A 15.–19. 7. 2024

Program: Lucie Rozner, Jakub Doležal

Lektorský a organizační tým: Barbora Šimková, Lucie Rozner, Barbora Blažková, Klára Maternová, Barbora Soukupová, Kateřina Veselá, Sabina Nováková, Albert Slavík a Jakub Doležal

přihláška praha zde

Kapacita tábora od 8. do 12. července je již naplněna. Jestliže však máte o tento termín zájem, je možné se zaregistrovat jako náhradník. Pokud se kapacita uvolní, budeme Vás kontaktovat a s radostí Vás na tábor přijmene. O místo náhradníka se můžete přihlásit prostřednictvím žádosti na náš email primestskytabor@indance.cz.


Chrudim

Místo: Gymnázium J. Ressela

Termíny: 8.–12. 7. 2024 a 15.–19. 7. 2024

Program: David Horák, Tereza Halousková

Lektorský a organizační tým: Iveta Jandíková, Johana Wetzlerová, Linda Janoušková, Tereza Halousková, David Horák a Kristýna Spálavská


co vás na táboře čeká?

Láká Vaše děti Letní taneční škola, ale raději by přespávaly doma? Právě pro Vás je tento tábor ideální volbou. Děti si pořádně zatančí, zažijí dobrodružství a poznají nové kamarády.

Přesně pro vás letos v létě připravujeme třetí ročník Příměstského InDance tábora!

Pětidenní tábor (od pondělí do pátku) je určen pro všechny zájemce o tanec a táborovou zábavu od pěti do patnácti let. Vítáni jsou u nás nejen stálí členové naší Taneční školy InDance, ale také nováčci, které láká možnost získat taneční zkušenosti a poznat nové přátele. Program je přizpůsobený začátečníkům i pokročilejším tanečníkům.

Lekce povedou zkušení lektoři naší školy, kteří spolu s dalšími skvělými vedoucími zajišťují program na celý týden. Poslední den společně zakončíme závěrečným tanečním vystoupením pro rodiče.

letos 🕶️ S agenty v sukních 🕴🏼‍

Přijďte s námi v létě zažít bohatý program plný tance a her v přírodě i uvnitř.

Letní příměstský InDance tábor i tento rok proběhne jak v Praze, tak v Chrudimi, nově však ve dvou zmíněných červencových týdnech v obou městech.

Letošní tábory bude provázet téma Agenti v sukních, které bude na každém z termínů jinak pojaté, proto se nemusíte obávat děti přihlásit na oba týdny.


PROGRAM TÁBORA💛Zažijte protančené léto s Taneční školou InDance💜

 

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení z akce se účtuje storno poplatek ve výši x% z celkové částky účastnického poplatku za Příměstský InDance tábor. Rozhodující je, kolikátý den před začátkem akce o storno požádáte. Požádáním o storno se rozumí zaslání e-mailu na adresu primestskytabor@indance.cz. Účastnickým poplatkem se rozumí celková částka za objednanou akci.

Při stornu 10. den a více před akcí je storno poplatek ve výši 20%.

Při stornu 9. den až do začátku akce je storno poplatek ve výši 80% 

V případě nemoci či úrazu Vám bude při doložení lékařské zprávy účtován storno poplatek 20%.