Bílý sál

Bílý sál Gercenova je největším sálem taneční školy InDance. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska. Vrchní vrstvu této podlahy tvoří profesionální taneční povrch Grabolett Broadway v bílé barvě. Stropy v tomto sále jsou vysoké sedm metrů. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále jsou k dispozici mobilní baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). Velký bílý sál je součástí InDance centra Hostivař, nabízí tedy veškeré potřebné zázemí - šatny, sociální zařízení. Návštěvníci InDance centra zároveň můžou využívat služeb kavárny a dětského koutku.

Rozměry sálu jsou 15x16m.

SPOJENÍ

Autobusem 125, 154, 183 - zastávka Gercenova.

Ze stanice metra A Skalka cca. 8 minut.

Tramvají 22, 26 - zastávka Nádraží Hostivař.

Rozvrh

PRONÁJEM SÁLU


Pronájem Bílého sálu Gercenova je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v Bílém tanečním sále Gercenova) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

Budova: InDance centrum Hostivař

InDance centrum Hostivař Gercenova 1181/10, Praha 15

Taneční centrum Hostivař se nachází u autobusové zastávky Gercenova v budově bývalého OC Taškent. Na adrese jsou tři sály - Zlatý sál v přízemí a Oranžový a Bílý sál v prvním patře. Všechny sály jsou vybaveny zrcadly, baletizolem, kvalitní audio aparaturou (připojení PC nebo MP3 přes mixážní pult), šatnou, toaletami a v budově jsou k dispozici sprchy. Rodiče mohou čekat v šatně nebo v kavárně InKafé v přízemí budovy. Objekt není bezbariérový.

Všechny sály v této lokalitě jsou také k dispozici k pronájmu.

Kurzy: InDance centrum Hostivař

Dospělí Hostivař D (18 - 99 let)

Dospělí Hostivař B (18 - 99 let)

Předškolní Hostivař G (4 - 6 let)

4. taneční třída Hostivař A (15 - 99 let)

1. taneční třída Hostivař E (6 - 8 let)