CASTING POP BALET

Chceš se tanci věnovat naplno? Chceš se protančit do profesionálního tanečního prostředí? Máš už nějaké taneční zkušenosti? Toužíš tančit v divadlech? Láká tě být součástí velké taneční rodiny? Přesně Tebe hledáme. Neváhej a přijď na Casting do souborů Pop Balet 4. & 16. prosince!

Vyber si, jestli se chceš zapojit do našich tanečních souborů v Praze nebo v Pardubicích, podle toho doraz na příslušný termín castingu. V Pardubicích hledáme tanečníky a tanečnice do všech tří souborů, v Praze pak do našeho nejmladšího souboru Pop Balet 1.

PARDUBICE

Nejbližší casting do souborů Pop Balet proběhne 4. prosince 2022. Vybírat budeme talentované tanečníky a tanečnice, kteří se k nám připojí již v druhém pololetí šk. roku 22/23, tedy od ledna. Konkrétně budeme hledat nové členy do souborů Pop Balet Pardubice. Casting proběhne od 18:00 v tanečním sále na adrese Karla Šípka 279 Pardubice, Polabiny.

PRAHA

V pátek 16. prosince 2022 se uskuteční casting do souboru Pop Balet 1 Praha (8-11 let). Začínat budeme v 16:00 a potkáme se v InDance centru Hostivař, Gercenova 10. Nově přijatí se k nám připojí taktéž od ledna 2023.

V případě, že se na casting chystáte, vyplňte prosím tento registrační formulář, urychlíme tím registraci na místě. Pokud se ale rozhodnete dorazit na poslední chvíli, bude určitě registrace možná i na místě. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí posíláme emailem nejdéle do týdne od konání castingu.

Těšíme se na vás. Tým Pop Balet.