Velký sál

Taneční sál Zvonková je jedním z hlavních sálů taneční školy InDance. Sál je vybaven kvalitní taneční podlahou, jejímž základem je několikavrstvý dřevěný rošt, který umožňuje dokonalé odpružení. Podlaha je tak ideální i ze zdravotního hlediska, samozřejmostí je speciální taneční povrch baletizol. Odvětrání zajišťuje klimatizační jednotka. V sále jsou k dispozici pevné baletní tyče, dále pak audio aparatura zaručující kvalitní ozvučení, mixážní pult s audio vstupem pro externí zařízení (PC, MP3 aj.). V zázemí tanečního sálu Zvonková nalezneme šatny, sociální zařízení i sprchy.

Rozměry sálu jsou 11x12m.

SPOJENÍ

Autobusem ze stanice metra A Skalka.

175, 177, 138 - zastávka Zahradní Město nebo 195, 101 - zastávka Centrum Zahradní Město.

154 - zastávka Záběhlická škola.

22, 26 - zastávka Zahradní Město.

PRONÁJEM SÁLU

Pronájem tanečního sálu Zvonková je možný v době kdy neprobíhá výuka (viz Rozvrh lekcí v tanečním sále Zvonková) a po předchozí dohodě neomezeně v letních měsících (červen až září). Při dlouhodobém pronájmu nabízíme zvýhodněnou cenu. Taneční sál je vhodný pro pořádání tanečních workshopů, castingů, soukromých tréninků či pro studium choreografií.

Platbu užívání sálu je nutné provést formou členského příspěvku, je možné na ni vystavit fakturu.

ROZVRH

Budova: Zvonková Taneční centrum

Zvonková Taneční centrum Zvonková 3048/2, Praha 10

Taneční sál se nachází pět minut od zastávky autobusu Centrum Zahradní Město, tři minuty od zastávky autobusu Topolová v budově Bytového družstva Zvonková. Na adrese se nachází Malý sál pro předškolní a Velký sál pro ostatní kurzy. Oba sály jsou vybaveny zrcadly, baletizolem, kvalitní audio aparaturou (připojení CD, PC nebo MP3 přes mixážní pult), šatnou, toaletami a sprchou. Rodiče mohou čekat v prostorách šaten u malého sálu nebo v přilehlém foyer před sály. Objekt není bezbariérový.

Všechny sály v této lokalitě jsou také k dispozici k pronájmu.

Kurzy: Zvonková Taneční centrum